ŚCIANY

Garaż podziemny zostanie wykonany w formie wanny szczelnej z żelbetu. Garaż podziemny będzie izolowany akustycznie i termicznie od mieszkań znajdujących się na parterze budynku (10cm wełny mineralnej + 10cm styropianu). Ściany zewnętrzne mieszkań będą wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm firmy Wienerberger o grubości 25 cm. Ściany ocieplone zostaną styropianem o podwyższonych parametrach izolacyjnych grubości 15cm. Ściany działowe, wewnątrz mieszkań, będą wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm firmy Wienerberger o grubości 11,5 cm. Ściany działowe w technologii murowanej będą pozwalały na montowanie mebli oraz ukrywanie w nich instalacji. Wszystkie ściany będą tynkowane maszynowo tynkiem cementowo-wapiennym o grubości 1,5 cm oraz pokryte dwoma warstwami farby akrylowej.

OKNA I DRZWI

Wszystkie okna będą posiadały ciepłe ramy z PVC w kolorze i strukturze sosny oraz podwójne szklenie zespolone. Zostaną wyposażone w zewnętrzne rolety w kolorze i strukturze sosny. Okna dachowe będą oknami drewnianymi firmy VELUX. Drzwi wejściowe do mieszkań wraz z ościeżnicami będą wykonane z drewna z zamkami antywłamaniowymi.

DACH

Dach pokryty będzie blachą tytanowo-cynkową łączoną na rąbek. Mieszkania ostatniej kondygnacji będą ocieplone wełną mineralną o grubości 30 cm, a pomiędzy ociepleniem a pokryciem dachu zaprojektowana została wentylowana przestrzeń, która zabezpiecza mieszkania od nadmiernego wychładzania w zimie i nagrzewania latem.

STROPY

Stropy zostaną wykonane jako żelbetowe oraz gęsto żebrowe sprężone z izolacją cieplno-akustyczną o grubości 8 cm.

ELEWACJA

Elewacja została zaprojektowana z 3 materiałów. Większość elewacji pokrywa tynk mineralny w kolorze białym i grafitowym. Środkowa część budynku pokryta jest płytami HPL drewnopodobnymi. Nadziemna część garażu pokryta jest betonem architektonicznym ze strukturą deskowania.
Plac Św. Sebastiana 3
45-030 Opole
www.makarfinanse.plTelefon 502-564-014
Telefon 790-290-680
E-mail biuro@makarfinanse.pl