DEWELOPER

Haus Roman ProdlikFirma Haus Roman Prodlik świadczy usługi w branży budownictwa mieszkaniowego od 2010 roku. Jego dotychczasowe realizacje to kompleksowe modernizacje obiektów różnego rodzaju. Ostatnią inwestycją była całkowita renowacja i przebudowa kamienicy na ulicy Księdza Norberta Bonczyka w Opolu. Liczne grono dotychczasowych, zadowolonych klientów, ich opinie i wskazówki oraz bogate doświadczenie, kompetencje i intuicja inwestora pozwoliły na stworzenie przemyślanego pod każdym względem projektu ­ Zielone Tarasy.

hausdeweloper.pl

ARCHITEKT

Grębski Pracownia ProjektowaGrębski Pracownia Projektowa powstała w 2009r. Jej założycielem jest Tomasz Grębski, absolwent wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, kierunek Architektura i Urbanistyka posiadający uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich z wieloletnim doświadczeniem. Laureat licznych nagród z dużym doświadczeniem w zakresie projektowania obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

grebski.pl

GENERALNY WYKONAWCA

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane KsetraPrzedsiębiorstwo Projektowo­Budowlane Ksetra działa na rynku opolskim od 2008 roku. Firma zajmuje się budownictwem w szerokim pojęciu. Realizuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych dla firm oraz prywatnych inwestorów. Ksetra wykonuje obiekty samodzielne, jako generalny wykonawca, jak również występuje w roli podwykonawcy na dużych inwestycjach w zakresie konstrukcji żelbetonowych i murowych. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji budynków usługowych, mieszkalnych, przemysłowych oraz modernizacjach i remontach obiektów. Ksetra dysponuje nowoczesnym zapleczem sprzętowym niezbędnym do wykonania prac oraz wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim stażem.

ksetra.pl

BIURO SPRZEDAŻY

Firma Makar Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia zapewnia pełną obsługę nieruchomości związaną z wyborem i zakupem apartamentu Zielone Tarasy. Dodatkowym atutem jest pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pozyskaniem kredytu, kontaktach z bankiem i wyborem najlepszej oferty kredytowej. Otrzymacie Państwo dostęp do najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, którzy przeprowadzą Państwa przez cały proces zakupu oszczędzając Państwa czas.

www.makarfinanse.pl

Wysoka jakość prowadzonych usług, stosowanie nowoczesnych technologii oraz konkurencyjne ceny pozwalają na spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie ścisła współpraca Dewelopera z zespołem fachowców zaczynając od przemyślanego pod każdym względem projektu, nad którym czuwa pracownia projektowa Pana Tomasza Grębskiego, poprzez realizację z doświadczonym i solidnym wykonawcą – firmą Ksetra oraz wsparcie w sprzedaży i opiekę finansową firmy Makar Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia jest gwarantem sukcesu inwestycji Zielone Tarasy.
Ważnym dla Klienta jest również fakt, że inwestor prowadzi inwestycje poparte w dużym stopniu wkładem własnym, a działki, zakupione za gotówkę, są wolne od jakichkolwiek ciężarów i obciążeń.





Plac Św. Sebastiana 3
45-030 Opole
www.makarfinanse.pl



Telefon 502-564-014
Telefon 790-290-680
E-mail biuro@makarfinanse.pl